Vääksy Games - Aikataulu

Aikataulu 20.7.

10:00T7 40m, P9 Pituus, T9 Kuula, T15 Kiekko
10:15P7 40m alkuerät
10:30P13 60m alkuerät
10:45T7 Kuula, T11 Kiekko, T13 60m alkuerät
11:00P7 Pituus, T9 40m alkuerät, P13 Korkeus
11:15P9 40m alkuerät, T13 Kuula
11:30P11 60m
11:45P9 Kiekko, T11 60m alkuerät, P11 Korkeus
12:00P7 40m loppukilpailu
12:10T9 40m loppukilpailu
12:15T11 Korkeus
12:30T7 Pituus, T15 100m
12:40P15 100m
12:45T15 Kuula
12:55T13 60m loppukilpailu
13:05P13 60m loppukilpailu
13:15T11 60m loppukilpailu
13:25P9 40m loppukilpailu
13:30P7 Kuula, T9 Pituus, P11 Kiekko
14:00P13 Kuula
14:15T13 Kiekko, T/P15 Seiväs
14:45P9 Kuula
15:30T9 Kiekko
15:45T11 Kuula, T13 Korkeus
16:00P9 1000m
16:15T9 1000m, P13/P15 Kiekko
16:45T15/P15 Korkeus
17:00T11/T13 1000m
17:15P11/P15 Kuula
17:45P11/P13 1000m
18:00T15/P15 2000m